Polski Fotograf Slubny Londyn

Polski Fotograf Slubny Londyn
Polski Fotograf Slubny Londyn

Polski Fotograf Ślubny w Londynie

Witam na mojej stronie. Mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym w Londynie. Oferuję reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie i plenerowe oraz ekskluzywne foto-albumy. Zdjęcia ślubne z rozmachem i fantazją.

W swojej pracy łączę reportaż, jak również fotografię artystyczną i zamiłowanie do podróżowania. Ta strona powstała po to, byście zobaczyli jak to robię. Zachęcam do jej odwiedzenia. Umieściłem tam zdjęcia, które z różnych powodów bardzo lubię i jestem do nich przywiązany. Może i Wam się spodobają… Jak zauważycie robię zdjęcia ślubne zarówno kolorowe jak i czarno białe. Fotografia ślubna to dla mnie praca, ale przede wszystkim pasja. Każdy ślub jest dla mnie odkrywaniem czegoś nowego, sposobem na poznawanie nowych ludzi i kultur, szukaniem innego spojrzenia na świat, pokazaniem tego co niewidoczne i dla wielu mało ważne, dbaniem o szczegóły. Lubię to co robię i czuję się w tym znakomicie. Każdy ślub to magiczna chwila, inna historia miłości i relacji międzyludzkich, ogrom emocji… doświadczanie tego jest dla mnie fascynującą przygodą. Uczestniczyć z Wami w tym wydarzeniu, to dla mnie zaszczyt i przyjemność, a uchwycenie wyjątkowości chwili i piękna w naturalny sposób – jest dla mnie największym wyzwaniem.

Artystyczna Fotografia Slubna w Londynie, Anglii i w Polsce

Mieszkam na stale w Londynie, ale oferuję moją fotografię na terenie nie tylko całej Wielkiej Brytanii, również na terenie Polski i innych krajów. Fotografowałem w Portugalii, Włoszech, Hiszpanii, Izraelu, Indiach i Armenii. Chętnie zobaczę jak wygląda Szkocja, Manchester, Cardiff, Brighton czy Dublin w moim obiektywie.
Zapraszam na moją stronę i na bloga – oglądając moje zdjęcia dowiecie się więcej o mojej pracy. Kwiaty zwiędną, emocje opadną, ważne szczegóły umkną z czasem a zdjęcia zostaną na zawsze… pamiętajcie o tym… dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół i dla przyszłych pokoleń. Jeżeli spodobają się Wam moje zdjęcia, moje podejście, a planujecie swój ślub i szukacie fotografa, to proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny.

Jeżeli poszukujecie Państwo Polskiego Fotografa Ślubnego w Londynie, czy też poza Londynem to proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie. Adam

Nigerian Wedding Photographer LondonTamil Wedding Photographer London 1