Polski Fotograf Ślubny w Londynie

Witam na mojej stronie. Mam na imię Adam i jestem fotografem ślubnym w Londynie. Oferuję reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie i plenerowe oraz ekskluzywne foto-albumy. Zdjęcia ślubne z rozmachem i fantazją.

W swojej pracy łączę reportaż, jak również fotografię artystyczną i zamiłowanie do podróżowania. Ta strona powstała po to, byście zobaczyli jak to robię. Zachęcam do jej odwiedzenia. Umieściłem tam zdjęcia, które z różnych powodów bardzo lubię i jestem do nich przywiązany. Może i Wam się spodobają… Jak zauważycie robię zdjęcia ślubne zarówno kolorowe jak i czarno białe. Fotografia ślubna to dla mnie praca, ale przede wszystkim pasja. Każdy ślub jest dla mnie odkrywaniem czegoś nowego, sposobem na poznawanie nowych ludzi i kultur, szukaniem innego spojrzenia na świat, pokazaniem tego co niewidoczne i dla wielu mało ważne, dbaniem o szczegóły. Lubię to co robię i czuję się w tym znakomicie. Każdy ślub to magiczna chwila, inna historia miłości i relacji międzyludzkich, ogrom emocji… doświadczanie tego jest dla mnie fascynującą przygodą. Uczestniczyć z Wami w tym wydarzeniu, to dla mnie zaszczyt i przyjemność, a uchwycenie wyjątkowości chwili i piękna w naturalny sposób – jest dla mnie największym wyzwaniem.

Jeżeli poszukujecie Państwo Polskiego Fotografa Ślubnego w Londynie, czy też poza Londynem to proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie. Adam

Polish Wedding Gallery

Artystyczna Fotografia Slubna w Londynie, Anglii i w Polsce

Mieszkam na stale w Londynie, ale oferuję moją fotografię na terenie nie tylko całej Wielkiej Brytanii, również na terenie Polski i innych krajów. Fotografowałem w Portugalii, Włoszech, Hiszpanii, Izraelu, Indiach i Armenii. Chętnie zobaczę jak wygląda Szkocja, Manchester, Cardiff, Brighton czy Dublin w moim obiektywie.
Zapraszam na moją stronę i na bloga – oglądając moje zdjęcia dowiecie się więcej o mojej pracy. Kwiaty zwiędną, emocje opadną, ważne szczegóły umkną z czasem a zdjęcia zostaną na zawsze… pamiętajcie o tym… dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół i dla przyszłych pokoleń. Jeżeli spodobają się Wam moje zdjęcia, moje podejście, a planujecie swój ślub i szukacie fotografa, to proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny.

More Polish Wedding Galleries

confetti shower at St Audries Park Wedding

St Audries Park Wedding Photographer


Wedding of Jannelle and Michal at St Audries Park was a one to remember. Family came all over the word to this stunning wedding venue in Somerset for a few day to celebrate this amazing wedding.


Read More

Dwor Sanna Hotel Fotograf Slubny


Aga and Pawel live in London but they decided to hold their beautiful wedding in Poland, in a place where Pawel is from. Amazing hotel called Dwor Sanna was their place of choice for the wedding.


Read More